P2020067.jpg

Захист БДР та МКР влітку 2021 року

Попередній захист дипломних (кваліфікаційних) робіт студентів груп 1ЕМ-17б та ЕМ-19мс, а також студентів-магістрантів заочної форми навчання групи ЕПА-19мз, відбудеться 8 червня 2021 р. о 11-00 год. в онлайн-режимі. Посилання на захист буде надіслано окремо!

Станом на попередній захист має бути готовий паперовий екземпляр пояснювальної записки, підписаний дипломником, керівником, нормоконтролером, відповідальним за розділ ОП та економічного розрахунку (для магістрів). Також станом на попередній захист дипломна (кваліфікаційна) робота має пройти перевірку на плагіат.

Відповідальними за нормативний контроль є доц. Жуков О. А., доц. Паянок О. А., ст. викл. Бомбик В. С.

Відповідальним за плагіат в дипломному проектуванні є Паянок О. А.

На самому попередньому захисту буде проведена пробна процедура захисту, тому має бути готова також презентація роботи!

Захист дипломних (кваліфікаційних) робіт студентів груп 1ЕМ-17б та ЕМ-19мс, а також студентів-магістрантів заочної форми навчання групи ЕПА-19мз, відбудеться 14-15 червня 2021 р. в онлайн-режимі. Початок захистів о 10-00 год. Посилання на захист те ж саме, що і на попередній захист!