Кафедра ЕМСАПТ

КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ І НА ТРАНСПОРТІ

Login Form

Пошук

Language Switcher

Бігуча стрічка

!!! Кафедрі ЕМСАПТ 27 років !!!"

Довідка абітурієнта

Кафедра готує фахівців за спеціальністю 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та освітніми програмами "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод", а також "Електромеханіка" (див. Інформаційний лист кафедри).

На кафедрі навчання ведеться в сучасних лабораторіях, таких як лабораторії "Мікропроцесорних систем керування", "Комп'ютерних систем керування електромеханічними системами", "Основ електроприводу", "Електроприводу типових виробничих механізмів".

     

     

Студенти залучаються до наукової роботи. Щороку на кафедрі проводиться студентська науково-технічна конференція, на якій презентуються нові розробки.

Інформація про кафедру представлена також в соціальних мережах, найбільш розлого в "Facebok".

На кафедрі працює гурток з мехатроніки, у рамках якого вивчається різновид та будова  мікроконтролерів, двійкова логіка, та чи інша мова програмування. Гурток працює на безоплатній основі і спрямований на залучення школярів 8-11 класів та студентів молодших курсів.

Всі студенти ВНТУ, які мають потребу, забезпечуються житлом (гуртожитком). У гуртожитках ВНТУ блокова структура (по дві кімнати у одному блоці), гаряча вода, інтернет.

На території ВНТУ працює двохповерхова їдальня. Меню з перших, других з м'ясом та третіх страв обійдеться у 20 - 60 грн.

Починаючи з 2015 року фізкультура у ВНТУ проводиться у вигляді факультативного навчання. Студенти мають змогу обрати будь-яку спортивну секцію у якості занять з фізкультури. Працюють секції легкої та важкої атлетик, скелелазіння, футболу, волейболу, баскетболу, стрільби з лука, боротьби, боксу, настільного тенісу, бадмінтону, тренажерний зал тощо.


Студенти ВНТУ мають змогу отримати диплом європейського ВУЗу паралельно з навчанням у нашому університеті за програмою "подвійний диплом".

Для студентів ВНТУ працюють різноманітні програми, які надають можливість відвідати Польщу, США, Францію тощо.

У ВНТУ велику роль відіграє студентське самоврядування. Представники студентства беруть участь у всіх ключових рішеннях по університету.

За успішне навчання і наукову роботу над актуальними проблемами регіону кожен має можливість отримати стипендії Кабінету міністрів, Президента України, Верховної ради, різноманітних фондів.

Стипендія студентів саме енергетичного факультету становить близько 1600 грн, на відміну від 1300 грн. студентів інших факультетів ВНТУ. За відмінні успіхи у навчанні надається підвищена стипендія (більше 2000 грн.).

У Вінницькому національному технічному університеті студентам четвертого та п'ятого курсів надається можливість отримати військову освіту та звання молодшого лейтенанта.

Студенти кафедри, які мають успіхи у навчанні, можуть продовжити навчання в аспірантурі і отримати науковий ступінь.

 

 КОНТАКТИ Приймальної комісії ВНТУ:

Адреса: 21021, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95, корпус №1, кімн. 1120.
Ел. пошта: pk [AT] vntu [DOT] edu [DOT] ua
Телефон: +38 0432 46 66 67+38 093 133 41 70

 

 

 

КОНТАКТИ адміністрації ВНТУ: за посиланням.

 

 

 

Офіційний Telegram-канал приймальної комісії ВНТУ
Також є доступними чат та бот приймальної комісії

 

Графік роботи Приймальної комісії
Прийом документів: терміни і основні етапи див. Правила прийому до ВНТУ у 2021 р.
Години роботи: 900 - 1700 всі робочі дні.
03.06., 16.07., 23.07., 02.08. 07.08.2021 р. – з 900 - 1800.

 

Перерва на обід: 1300 - 1400.
Субота: в період з 14.07 по 09.08.2021  900 - 1300.
Неділя: вихідний день.

 

Comments: