Кафедра готує фахівців за спеціальністю 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та освітньою програмою - "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" (рівень "магістр").

На кафедрі працює висококваліфікований колектив викладачів. Очолює кафедру д.т.н., проф. Кутін В. М. Колектив кафедри в науковому плані працює в напрямку діагностування силового електрообладнання та регулювальних трактів систем автоматичного та автоматизованого керування електроприводами. 

В рамках наукових інтересів студенти мають можливість отримати ступінь магістра, продовжити навчання в аспірантурі та реалізувати себе як науковці. Кафедра має велику кількість лабораторій, де студенти мають можливість реалізувати свої наукові інтереси.

Захист БДР та МКР влітку 2021 року

Попередній захист дипломних (кваліфікаційних) робіт студентів груп 1ЕМ-17б та ЕМ-19мс, а також студентів-магістрантів заочної форми навчання групи ЕПА-19мз, відбудеться 8 червня 2021 р. о 11-00 год. в онлайн-режимі. Посилання на захист буде надіслано окремо!

Детальніше: Захист БДР та МКР влітку 2021 року

Графік презентації вибіркових дисциплін за освітньою програмою "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод"

Графік 

презентацій вибіркових дисциплін 

Детальніше: Графік презентації вибіркових дисциплін за освітньою програмою "Електромеханічні системи...

Остаточні теми МКР студентів денної форми навчання, що захищаються у грудні 2020 року

 

Магістерських кваліфікаційних робіт
студентів, які здобувають освітній
ступінь «Магістр» в 2020/2021

навчальному році

Галузь знань 14 – Електрична інженерія

Спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Освітня програма «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»

Форма навчання денна

 

Детальніше: Остаточні теми МКР студентів денної форми навчання, що захищаються у грудні 2020 року

Захист МКР у грудні 2020 р.

Захист магістерських кваліфікаційних робіт магістрантів денної форми навчання груп ЕПА-19м та ЕТЗ-19м відбудеться 14-15 грудня 2020 року в ауд. 4206. Розпочинається захист о 9-00 год.

Попередній захист МКР відбудеться 8 грудня 2020 року о 14-00 год. в ауд. 4206.

На попередній захист явка всіх магістрантів обов'язкова. На момент проведення попереднього захисту кваліфікаційна робота має бути готова, роздрукована з підписами магістранта, керівника, відповідального по кафедрі за нормативний контроль (Бабій С. М., Паянок О. А., Жуков О. А.), відповідального за частину охорони праці, відповідального за частину економічного розрахунку (Мельничук) та відповідального за перевірку роботи на антиплагіат (Паянок О. А.).

На попередньому захисті виконуються пробні доповіді магістрантів по роботах. 

Сторінка 1 із 17