Вівторок, вересня 17, 2019

Кафедра ЕМСАПТ

КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ І НА ТРАНСПОРТІ

Login Form

Бігуча стрічка

!!! Кафедрі ЕМСАПТ 25 років !!!"

Language Switcher

Поиск

Випадкова картинка 1

8.jpg

Випадкова картинка 2

P2020064.jpg

Випадкова картинка 3

DSC02355.JPG

Випадкова картинка 4

IMG_0165.jpg

"ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ, ЗАГИНУВ ЧЕТВЕРТОКУРСНИК ВНТУ ВОЛОДИМИР МУХА"

За матеріалами статті часопису ІМПУЛЬС (http://impuls.vntu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1707%3A2014-07-28-18-30-42&catid=4%3A2014-02-07-12-35-57&Itemid=2&lang=en)

"
У бою під Луганськом на світанку 21 липня загинув 20-річний студент Інституту електроенергетики та електромеханіки Володимир Муха — боєць батальйону «Айдар»

 

 

У бою під Луганськом на світанку 21 липня загинув 20-річний студент Інституту електроенергетики та електромеханіки Володимир Муха — боєць батальйону «Айдар»

 

Володя мешкав Гайсині з мамою і сестричкою. За склом через увесь балкон їхньої квартири розгорнутий прапор України. Тепер небесно-жовтий стяг з чорною стрічкою скорботно схилений і при вході до під’їзду Володиного будинку...

20 липня у бою за село Георгіївка підрозділ «Холодний Яр» з 24 бійців прорвав ворожі позиції і створив «коридор» для постачання паливом і боєприпасами українських військовиків на території Луганського аеропорту. Наступного дня терористи організували контратаку танками. У бою Володя, який був кулеметником і прикривав відхід підрозділу, загинув від кулі ворожого снайпера.

«Там було справжнє пекло…» — Слова «айдарівців» скупі і болючі, як солдатські сльози.

Володя пішов захищати Україну добровольцем. Ще у травні. Якщо до кінця літа не встигнемо перемогти, розраховував далі перевестись на «заочно».

Тисячі гайсинчан прийшли провести свого юного земляка в останню путь. Приїхали викладачі, однокурсники, одногрупники…

Поховали Володю 24 липня у селі Кам'янки Теплицького району. Поруч з могилою батька.

 

"

Comments: