Вівторок, вересня 17, 2019

Кафедра ЕМСАПТ

КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ І НА ТРАНСПОРТІ

Login Form

Бігуча стрічка

!!! Кафедрі ЕМСАПТ 25 років !!!"

Language Switcher

Поиск

Випадкова картинка 1

12.jpg

Випадкова картинка 2

P2020083.jpg

Випадкова картинка 3

DSC02313.JPG

Випадкова картинка 4

IMG_0032.jpg

Комплексний захист між чотирма вишами

24 червня 2014 р. на кафедрі ЕМСАПТ (ВНТУ) відбувася комплексний захист дипломних проектів між чотирма ВУЗами України.

Переглянути фото захисту можна на сайті кафедри за посиланням (http://emca.ineeem.vntu.edu.ua/index.php/uk/foto/category/76-kompl-zah-2014?limitstart=0).

 

За матеріалами сайту http://impuls.vntu.edu.ua/(http://impuls.vntu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1689%3A2014-06-27-13-39-40&catid=9%3A2014-02-09-08-50-23&Itemid=1&lang=en)

"Гарною традицією для електромеханіків України вже не один рік є захисти міжвузівських комплексних дипломних проектів в режимі реального часу, започаткована в 2010 році, коли за допомогою Інтернет технологій був захищений перший проект студентами Вінницького національного технічного університету та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

І цей рік не став винятком. Однак розширив свої межі: якщо в минулому році у міжвузівському комплексному дипломному проектуванні взяли участь студенти трьох вишів (Вінницького національного технічного університету, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та Дніпродзержинського державного технічного університету), то в нинішньому році до них приєднався ще студент Дніпропетровського національного гірничого університету.

Он-лайн захист ще раз підтвердив свою перевагу над стандартними підходами до підсумкової атестації випускників, оскільки дає поштовх до інтенсивнішого розвитку лабораторної бази, сприяння обміну досвідом між вишами, що розширює знання в галузі електромеханіки та сучасних ІТ-технологій, а також зменшує витрату часу й собівартість даного процесу.

Одночасно розвиваються і технічні можливості реалізації процедури захисту. Перепробувавши засоби вебінару центру дистанційної освіти ВНТУ на базі системи eLearning Server 3000, Інтернет-телефонії та текстового й відео-зв’язку Skype, вдруге зупинились на програмному продукті хмарних технологій Microsoft Lync 2010 з Microsoft Office 365, який підтвердив свою репутацію широких можливостей використання презентацій та якості відео зв’язку.

Усі дипломники успішно захистили свої роботи, кожен отримавши заслужене «відмінно».

Проаналізувавши он-лайн захист, комісія сформувала задачі щодо подальшого розвитку співпраці та залучення до Інтернет новації інших вишів".

Comments: