P2020058.jpg

Лабораторії кафедри поповнилися лабораторним стендом для імітації та управління технологічним процесом

Викладачами кафедри, аспірантами та студентами розроблено лабораторний стенд, на якому можна прослідкувати за перебігом технологічного процесу та вплинути на нього. У якості технологічного процесу розглядається панель приладів електричного транспортного засобу (трамвая, тролейбуса, локомотиву). Для демонстрації реакції системи на керувальні дії оператора (водія) використано два електричні двигуни. Один із них приводний (рушійний), а інший використовується для створення навантаження. Схожу панель розроблено колективом КП "Вінницька транспортна компанія" для управлінням новими трамвайними вагонами VinWay.

Посилання на відео роботи стенда!