Кафедра ЕМСАПТ

КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ І НА ТРАНСПОРТІ

Login Form

Пошук

Language Switcher

Бігуча стрічка

!!! Кафедрі ЕМСАПТ 27 років !!!"

Випадкова картинка 1

7.jpg

Випадкова картинка 2

P2020089.jpg

Випадкова картинка 3

DSC02321.JPG

Випадкова картинка 4

IMG_0138.jpg

Викладачі кафедри ЕМСАПТ стають почесними професорами іноземних вишів

Професор кафедри ЕМСАПТ Грабко Володимир Віталійович отримав звання почесного професора Державного польського університету Люблінська Політехніка - Politechnika Lubelska.

 

За матеріалами https://uk.wikipedia.org/wiki/Люблінська_Політехніка "Люблінська Політехніка — державний технічний вищий навчальний заклад в Любліні, що у Польщі. За даними світового рейтингу вищих шкіл Webometrics Ranking of World Universities, опрацьованого іспанським інститутом Consejo Superior de Investigaciones Científicas університет займає 12 місце в Польщі серед технічних навчальних закладів, а також 2 298 у світі. Люблінська Політехніка — один із п'яти державних навчальних закладів Любліна, проте єдиний вищий навчальний заклад технічного профілю. Привабливість Університету виражається передусім високим рівнем навчання і сучасною пропозицією освіти. Люблінська Політехніка пропонує освітні програми на першому ученому ступені — ліценціат, на рівні інженера, магістра, доктора. Більшість освітніх напрямків Університету, на яких здійснюється навчання, отримало позитивну оцінку якості освіти Державної Акредитаційної Комісії. З часу створення Люблінська Політехніка здійснює підготовку інженерних кадрів і проводить наукові дослідження, в основному на потреби Люблінщини. Головні напрямки наукових досліджень, які зараз проводяться в навчальному закладі, пов'язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною навколишнього середовища, а також економією матеріалів і енергії. Люблінська Політехніка виконує експертизи і проводить консультаційну діяльність. Результатом досліджень в цих галузях є численні наукові публікації, а також патенти і захисні права."

 

Про відносини між ВНТУ та Державним вищим навчальним закладом Польщі - Люблінською політехнікою, можна переглянути на сайті ВНТУ за посиланнями:

https://vntu.edu.ua/uk/news/941-wito-politechniki-65-lat.html

http://impuls.vntu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=4801%3A-2018-&catid=9%3A2014-02-09-08-50-23&lang=en

http://vntu.edu.ua/ru/news/544-2014-12-15-13-59-06.html

Comments: