ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ "ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА"

P2020089.jpg

Залік з переддипломної практики магістрів у 2017 р.

Залік з переддипломної практики магістрів у 2017 р. відбудеться 13 жовтня 2017 р. о 11-00 в ауд. 4203 (4201).

Для складання заліку з переддипломної практики необхідно представити:
1. Заповнений щоденник практики (обов'язково у щоденнику керівник практики має поставити 3 підписи і 3 печатки підприємства (для підприємтств)).
2. Індивідуальне завдання на практику (складається з керівником магістерської роботи по темі роботи).
3. Звіт з практики (у вигляді реферату як відповідь на завдання (обсяг не менше 25 стор і повинен містити не менше 3-х розділів).

Звіт з практики повинен містити елемент науковості і мати вигляд серйозної роботи, яка виконувалася студентом два місяці. Звіти з теоретичними відомостями по об'єкту дослідження і розрахунком прийматися не будуть. Завдання має точно відповідати виконаному звіту.