Вівторок, квітня 07, 2020

Кафедра ЕМСАПТ

КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ І НА ТРАНСПОРТІ

Login Form

Бігуча стрічка

!!! Кафедрі ЕМСАПТ 25 років !!!"

Language Switcher

Поиск

Випадкова картинка 1

16.jpg

Випадкова картинка 2

P2020065.jpg

Випадкова картинка 3

DSC02330.JPG

Випадкова картинка 4

IMG_0160.jpg

!!! У нас сьогодні 25-й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ !!!

!!!СЬОГОДНІ виповнюється 25 років від дня заснування кафедри "Електромеханічні системи автоматизації в промисловості і на транспорті". Спочатку кафедра називалася "Електричні машини та привід" і забезпечувала вона підготовку студентів за спеціальністю 7.092208 “Електропривод та автоматизація промислових установок і технологічних комплексів”. Кафедру очолив ректор університету, Заслужений діяч науки і техніки України, академік АПНУ, д.т.н., професор Мокін Борис Іванович.

 

На початку 1998 року в зв'язку з реорганізацією спеціальностей бакалаврського напряму "Електромеханіка" і зміною назви спеціальності на 7.092203 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” кафедра стала називатись спочатку “Електромеханічні системи”, а з жовтня 1998 року – “Електромеханічні системи автоматизації”.

В квітні 2004 року кафедра розділилась на дві кафедри: „Електромеханічні системи автоматизації”, яку очолив перший проректор з наукової роботи, міжнародних зв’язків та економічної політики ВНТУ, доктор технічних наук, професор Грабко Володимир Віталійович та „Математичне моделювання складних систем”, яку очолив ректор університету, Заслужений діяч науки і техніки України, академік АПНУ, д.т.н., професор Мокін Борис Іванович.

У грудні 2006 року у зв'язку з відкриттям нової спеціальності “Електричні системи і комплекси транспортних засобів” кафедра стала називатись “Електромеханічні системи автоматизації в промисловості і на транспорті”.

1-го березня 2010 року кафедра розділилась на дві кафедри: „Електромеханічні системи автоматизації в промисловості і на транспорті”, яку очолив перший проректор з наукової роботи, міжнародних зв’язків та економічної політики ВНТУ, доктор технічних наук, професор Грабко Володимир Віталійович та „Відновлювальної енергетики та транспортних електричних систем і комплексів”, яку очолив кандидат технічних наук, доцент Мокін Олександр Борисович.

В лютому 2015 року кафедру очолив д.т.н., проф. Кутін В. М.

На даний час кафедра складається з 8 викладачів, 3-х чоловік допоміжного складу та 6 аспірантів. Серед викладачів кафедри 2 доктори технічних наук (Кутін В. М. та Грабко В. В.) та 6 кандидатів технічних наук (Розводюк М. П, Бабій С. М., Мошноріз М. М., Проценко Д. П., Бартецький А. А., Бомбик В. С.). Допоміжний клад кафедри формують завідувач лабораторіями Грабенко І. В. та інженери 1-ї категорії Ковтонюк В. С. і Казак М. О. Аспіранти кафедри: Мартиненко А., Ротар А., Паланюк О., Осадчий С., Руденко О. та Ротар А.

Comments: