ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ "ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА"

P2020068.jpg

З лабораторною базою факультету Електроенергетики та електромеханіки ознайомлювався міський голова Сергій Моргунов

«Сьогодні познайомився з молодим науковцем, який брав участь у роботі про розробці та впровадженню системи SCADA в рамках виконання нашого спільного зі швейцарськими партнерами проекту з енергоефективності.

Нагадаю, ця система дозволяє з котельні автоматично керувати параметрами теплоносія, який подається в індивідуальні теплові пункти будинків і зчитувати всю інформацію.

До речі, спеціалісти нашого технічного університету мають й інші напрацювання в цьому напрямку, які вони мені сьогодні показали, зокрема, контролери, які можна застосувати для закладів соціальної сфери, щоб порівнювати показники споживання енергоресурсів, оперативно виявляти пориви трубопроводів або витоки з мереж.

З ректором ВНТУ Володимиром Грабком домовились, що протестуємо цю розробку на кількох закладах освіти.

Зацікавила також ще одна розробка університету – панель управління для нових вінницьких трамваїв. Її поки що тестують в лабораторії вишу. Потому науковці працюватимуть над нею далі вже зі спеціалістами Вінницької транспортної компанії.

Взагалі, якщо говорити про ВНТУ, де сьогодні навчається 5300 студентів, університет має досить гарну лабораторну базу (зокрема, технології, які використовуються в Університеті Північної Кароліни в США) і багато талановитих молодих науковців, котрі працюють над різними розробками.

Ці розробки можна застосовувати і в промисловому виробництві для автоматизації процесів, і на комунальних підприємствах, і в інфраструктурних проектах для міста.

Тому однозначно будемо поглиблювати співпрацю з університетом, з яким ми ще з 2012 року доволі тісно співпрацюємо, зокрема щодо системи пасажирських перевезень», — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

За матеріалами сайту Вінницького національного технічного університету та інформаційного ресурсу "Вінниця-інфо"