Субота, серпня 17, 2019

P2020065.jpg

Активна участь у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму "Електротехніка та Електромеханіка" у 2016 р.

Двоє студентів 4-го курсу Нич Богдан і Коцюруба Михайло взяли у часть у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року з галузі "Електротехніка та електромеханіка", який відбувся у м. Дніпродзержинськ 28-30 березня 2016 р.

У конкурсі взяло участь більше ста наукових робіт з десяти тематичних напрямів. Доповіді студентів оцінювала комісія, яка брала до уваги зміст матеріалу, його науковість, спосіб викладення, манеру доповіді, відповіді на запитання та якість заданих запитань кожним студентом. За результатами обговорення конкурсної комісії по кожній секції присуджували одне перше, друге та третє місце і диплом за активну участь.

За результатами конкурсу Нич Богдан отримав диплом третього ступеня (третє місце) за секцією "Лабораторне обладнання для дослідження електротехнічних та електромеханічних систем". Назва роботи -"Розробка лабораторної установки для дослідження замкненої системи керування електроприводом з використанням середовища LabView".

За результатами конкурсу Коцюруба Михайло отримав грамоту за активну участь у роботі секції "Джерела та споживачі електричної енергії". Назва роботи -"Система керування групою паралельно працюючих насосів станції водопостачання".