Субота, серпня 17, 2019

P2020063.jpg

Перемога у конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю "Електричні машини та апарати"

З 16 по 18 березня на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати»

Конкурсна комісія розглянула 125 студентських наукових робіт, що надійшли з 25 вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступив 51 студент з 23 вищих навчальних закладів.

За результати аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визнала переможців. До них увійшли і три студенти з Вінницького національного університету, які навчаються за напрямом «Електромеханіка», зайнявши перші три призові місця.

Переможцями конкурсу стали:

– диплом І ступеня: Олександр Паланюк, група 1ЕМ-12б (науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент кафедри ЕМСАПТ Юрій Шевчук), тема роботи – «Автоматизований контроль параметрів електромеханічної системи гальмування трамвая»;

– диплом ІІ ступеня: Олег Руденко, група 1ЕМ-12б (науковий керівник – к.т.н., доцент каф. ЕМСАПТ Микола Мошноріз), тема роботи – «Діагностування двигуна змінного струму середньої та великої потужності за кількістю реалізованих прямих пусків»;

– диплом ІІІ ступеня: Микола Занін, група ЕПАм-15 (науковий керівник – к.т.н., доцент каф. ЕМСАПТ Михайло Розводюк), тема роботи – «Діагностування тягового електродвигуна».

!!! Інформацію взято за посиланням редакції часопису Імпульс: http://impuls.vntu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2842%3A2016-03-26-11-06-08&catid=9%3A2014-02-09-08-50-23&Itemid=1&lang=en