Вівторок, березня 26, 2019

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА"

P2020089.jpg

Екскурсія на Барлінек м. Вінниця

2 лютого 2016 р. студенти 4-го курсу були на екскурсії на заводі Барлінек.

"Група Barlinek є провідним світовим виробником багатошарових дерев'яних підлог з річною виробничою потужністю понад 9 млн кв м.

Найважливішою продукцією комерційної пропозиції є паркетна дошка Барлінек – багатошарова підлога із найкращих видів деревини європейських та екзотичних порід. Підлога продається до 55 країн на 5 континентах світу.

Крім паркетної дошки Група Барлінек виготовляє сертифіковані підлоги для об’єктів спортивного призначення, плінтуси для підлоги і широковідомі своєю високою якістю біопалива: пелет та брикет для камінів.

Фірма Барлінек надає великого значення тому, щоб технології, які використовуються та продукція, яка випускається на заводах групи, були екологічними і приязними до природного середовища.

Завдяки постійним модернізації виробництва та інвестиціям у сучасні технології підприємств групи Барлінек вони є одними із найчистіших виробництв своєї галузі у Польщі та Європі. Діяльність фірми Барлінек показує, що охорона природного середовища може бути для підприємств не тільки визначеними законодавством відповідних країн зобов’язаннями, а також важливим елементом довгострокової стратегії розвитку." (http://www.barlinek.ua/ua/corporate/about-us/1687,-barlinek-.html)