Кафедра ЕМСАПТ

КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ І НА ТРАНСПОРТІ

Login Form

Бігуча стрічка

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ "ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА"

Language Switcher

Поиск

Довідка абітурієнта

Кафедра готує фахівців за напрямом підготовки 6.050702 - "Електромеханіка" (рівень - "бакалавр"), спеціальністю 7.05070204 - "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" (рівень "спеціаліст") та 8.05070204 - "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" (рівень "магістр") (див. Інформаційний лист кафедри).

На кафедрі навчання ведеться в сучасних лабораторіях, таких як лабораторії "Мікропроцесорних систем керування", "Комп'ютерних систем керування електромеханічними системами", "Основ електроприводу", "Електроприводу типових виробничих механізмів".

     

     

Студенти залучаються до наукової роботи. Щороку на кафедрі проводиться студентська науково-технічна конференція, на якій презентуються нові розробки.

Інформація про кафедру представлена також в соціальних мережах "ВКонтакте", "Facebok", "Twiter" та "Odnoklassniki".

На кафедрі працює гурток з мехатроніки, у рамках якого вивчається різновид та будова  мікроконтролерів, двійкова логіка, та чи інша мова програмування. Гурток працює на безоплатній основі і спрямований на залучення школярів 8-11 класів та студентів молодших курсів.

Всі студенти ВНТУ, які мають потребу, забезпечуються житлом (гуртожитком). У гуртожитках ВНТУ блокова структура (по дві кімнати у одному блоці), гаряча вода, інтернет.

На території ВНТУ працює двохповерхова їдальня. Меню з перших, других з м'ясом та третіх страв обійдеться у 15-20 грн.

Починаючи з 2015 року фізкультура у ВНТУ проводиться у вигляді факультативного навчання. Студенти мають змогу обрати будь-яку спортивну секцію у якості занять з фізкультури. Працюють секції легкої та важкої атлетик, скелелазання, футболу, волейболу, баскетболу, стрільби з лука, болотьби, боксу, настільного тенісу, бабмінтону, тринажерний зал тощо.
Студенти ВНТУ мають змогу отримати диплом європейського ВУЗу паралельно з навчанням у нашому університеті за програмою "подвійний диплом".

Для студентів ВНТУ працюють різноманітні програми, які надають можливість відвідати Польщу, США, Францію тощо.

У ВНТУ велику роль відіграє студентське самоврядування. Представники студентства беруть участь у всіх ключових рішеннях по університету.

За успішне навчання і наукову роботу над актуальними проблемами регіону кожен має можливість отримати стипендії Кабінету міністрів, Президента України, Верховної ради, різноманітних фондів.

Більшість студентів отримує стипендію (700-800 грн.). За відмінні успіхи у навчанні надається підвищена стипендія (900-1000 грн.).

У Вінницькому національному технічному університеті студентам четвертого та п'ятого курсів надається можливість отримати військову освіту та звання молодшого лейтенанта.

Студенти кафедри, які мають успіхи у навчанні, можуть продовжити навчання в аспірантурі і отримати науковий ступінь.

 

 

Контакти приймальної комісії ВНТУ: 21021, Вiнниця, вул. Хмельницьке шосе, 95, Корпус №1, кімн. 1120; вiдповiдальний секретар приймальної комiсiї - Сухоруков Сергій Іванович; телефони: (0432) 466-667, 598-375; email:  pkom [AT] vntu [DOT] edu [DOT] ua.

Comments: