Кафедра готує фахівців за спеціальністю 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та освітньою програмою - "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" (рівень "магістр").

На кафедрі працює висококваліфікований колектив викладачів. Очолює кафедру д.т.н., проф. Кутін В. М. Колектив кафедри в науковому плані працює в напрямку діагностування силового електрообладнання та регулювальних трактів систем автоматичного та автоматизованого керування електроприводами. 

В рамках наукових інтересів студенти мають можливість отримати ступінь магістра, продовжити навчання в аспірантурі та реалізувати себе як науковці. Кафедра має велику кількість лабораторій, де студенти мають можливість реалізувати свої наукові інтереси.

Захист МКР денної форми навчання 2019-2020 н. рр.

Попередній захист МКР студентів денної форми навчання за освітніми програмами "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" та "Електричні системи і комплекси транспортних засобів" у 2019-2020 навчальному році відбудеться 3 грудня 2019 р. в аудиторії 4206 на  14-00 год.

Захист МКР відбудеться 10 грудня 2019 р. в аудиторії 4206 на  14-00 год.

 

Оновлення тем МКР та БДР, що захищаються узимку 2019-2020 н.рр.

На сайті кафедри у розділах "БДР" та "МКР" оновлено теми дипломних робіт студентів 4(2)-го курсу заочної форми навчання бакалаврату та 2-го курсу магістратури. Захисти відбудуться у січні та грудні 2019-2020 рр відповідно.

Викладачі кафедри ЕМСАПТ стають почесними професорами іноземних вишів

Професор кафедри ЕМСАПТ Грабко Володимир Віталійович отримав звання почесного професора Державного польського університету Люблінська Політехніка - Politechnika Lubelska.

Детальніше: Викладачі кафедри ЕМСАПТ стають почесними професорами іноземних вишів

Теми БДР (з.в.) та МКР, що будуть захищатися взимку 2019-2020 рр.

На сайті кафедри у розділах "БДР" та "МКР" подано теми дипломних робіт студентів 4(2)-го курсу заочної форми навчання бакалаврату та 2-го курсу магістратури. Захисти відбудуться у січні та грудні 2019-2020 рр відповідно.

Конкурс наукових та практичних робіт серед молодших спеціалістів та школярів

29 травня 2019 року вперше у Вінницькому національному технічному університеті на базі факультету електроенергетики та електромеханікивідбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами конкурсу (http://feeem.vntu.edu.ua/contest/) наукових та практичних робіт для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та учнів шкіл зі спеціальності

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Детальніше: Конкурс наукових та практичних робіт серед молодших спеціалістів та школярів

Сторінка 1 із 15